Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Huta Stara B - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem

Rudniki(Huta Stara B + 18 km)

420 000 zł220 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Neo Nieruchomości prezentuje przestronny dom w Rudnikach w świetnej lokalizacji! Ten wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 105 m położony jest na dużej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Częstochowa

Brzeziny Małe,Częstochowa(Huta Stara B + 9 km)

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 867 m²

Dom wolnostojący Częstochowa prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja: częstochowa błeszno/brzeziny Małe Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa(Huta Stara B + 9 km)

730 000 zł221,70 m² 3 292,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Pirotechników. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Działkowa

Wierzchowisko(Huta Stara B + 15 km)

680 000 zł140 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Wykonany z dbałością o każdy szczegół dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, klimatyzacją i rekuperacją. Działka 509m2 ekspozycja wschód - zachód. Gaz, prąd, siła,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kolonia Wierzchowisko

Kolonia Wierzchowisko(Huta Stara B + 16 km)

2 499 000 zł250 m² 9 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 818 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego położonego w miejscowości Kolonia Wierzchowisko, przy ul. Pogodnej 100. Numery.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Śląska

Wręczyca Wielka(Huta Stara B + 20 km)

380 000 zł77 m² 4 935,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Wręczyca Wielka przy ul. Śląskiej 12. Działka nr ewid. 446/4,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pińczyce

Pińczyce(Huta Stara B + 24 km)

445 000 zł132 m² 3 371,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:967 m²

Sprzedam dom uroczym zakątku Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Pińczycach. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 132 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brzeziny-Kolonia

Brzeziny-Kolonia(Huta Stara B + 3 km)

659 000 zł104 m² 6 336,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, w stanie deweloperskim położony w miejscowości Brzeziny-Kolonia gm. Poczesna, usytuowany wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa(Huta Stara B + 9 km)

575 000 zł100 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:804 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o pow 100 mkw zlokalizowany na Tysiącleciu Składa się z : - salonu połączonego z kuchnią - dwóch sypialni - przedpokoju W jednej sypialni znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Busolowa

Dźbów,Częstochowa(Huta Stara B + 9 km)

1 000 050 zł477,10 m² 2 096,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie w dzielnicy Dźbów. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Huta Stara B,śląskie

315 000 zł72 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:673 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem położony w miejscowości Huta Stara B w gminie Poczesna. Powierzchnia nieruchomości to 72m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Huta Stara B

Huta Stara B,śląskie

300 000 zł140 m² 2 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Polecam do sprzedaży dom dwurodzinny w Hucie starej B. Dom składa się z dwóch mieszkań połączonych klatką schodową. Każe z mieszkań składa się z kuchni, dwóch pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Huta Stara B

Huta Stara B,śląskie

150 000 zł82 m² 1 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 82 m2. Dom usytuowany na działce o powierzchnia 1582 m2. Da działce poza domem znajduje się murowany garaż na dwa samochody oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij